6 TIPŮ kam na rodinnou dovolenou za teplem v zimě?

Zima může být krásná, ale někdy potřebujeme trochu slunce a tepla, abychom se načerpali energií a unikli od chladného počasí. Pokud plánujete rodinnou dovolenou za teplem v zimě, existuje několik úžasných destinací, kde můžete užít slunečného počasí, krásné pláže a spoustu rodinných aktivit. Zde je několik tipů na místa, kam se vydat.

Rodinná dovolená na ostrově Kos

OBSAH

1. Kanárské ostrovy, Španělsko

Kanárské ostrovy, jako jsou Tenerife, Gran Canaria nebo Lanzarote, jsou skvělým místem pro rodinnou dovolenou v zimě. Můžete očekávat teploty kolem 20-25°C, krásné pláže a pestrou nabídku aktivit pro děti i dospělé. Návštěva zoologické zahrady Loro Park na Tenerife nebo výlet na sopku Teide jsou jen některé z možností zábavy.

2. Dubaj, Spojené arabské emiráty

Dubaj je moderní metropolí s luxusními hotely, obchody a zábavnými parky, které uspokojí celou rodinu. Zdejší teploty v zimě se pohybují kolem 25-30°C, což je ideální pro procházky po pláži, návštěvu vodního parku Atlantis nebo zážitek z jízdy na sáňkách na písečných dunách.

3. Miami, USA

Pokud hledáte kousek Ameriky a slunečného počasí, Miami je v zimě skvělou volbou. Město nabízí nádherné pláže, kulturní atrakce a výbornou kuchyni. Děti si mohou užít návštěvu Miami Seaquarium nebo Jungle Island, kde se mohou setkat se zvířaty.

4. Tulum, Mexiko

Tulum na mexické Karibské pobřeží je krásnou destinací pro rodiny. Zdejší pláže jsou ohromující, a díky teplotám kolem 28-30°C si můžete užívat slunění a vodních sportů. Navštivte mayské ruiny Tulum, kde se děti dozvědí něco o historii a kultuře Mexika.

5. Phuket, Thajsko

Thajsko je krásnou destinací s teplotami kolem 30°C v zimních měsících. Phuket nabízí pestrou paletu aktivit pro rodiny, včetně návštěvy sloní rezervace, jízdy na slonovi, potápění a relaxace na pláži.

6. Zanzibar, Tanzanie

Pro dobrodružnější rodiny je Zanzibar skvělou volbou. Toto exotické místo nabízí krásné pláže, možnost potápění, výlety na safari a poznávání místní kultury. Teploty v zimě jsou příjemné kolem 30°C.

Nezapomeňte při plánování rodinné dovolené na teplem v zimě zvážit potřeby a zájmy vašich dětí. Mnoho destinací má skvělé rodinné rezorty s dětskými programy, bazény a aktivitami pro malé dovolenkové dobrodruhy. Bez ohledu na to, kterou destinaci si vyberete, rodinná dovolená za teplem v zimě vám poskytne nezapomenutelné zážitky a příležitost ke spojení s vašimi blízkými.

RODINNÁ DOVOLENÁ na BLUESTYLE.CZ

Šťastný výběr. 🙂

Foto: Bluestyle.cz, Autor: TeK, Zdroj: autorský článek

MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0