Výběr redakce

Dárky pro miminko: co pořídit k příležitosti narození dítěte?

Narození miminka je výjimečný okamžik v každé rodině. Jakmile se s miminkem sžijí a začínají přijímat první návštěvy, seznam se začíná plnit. Jste také pozvaní k první návštěvě kamarádčina nebo sestřina miminka? Neměli byste chodit s prázdnýma rukama. Dárek pro miminko je něco, co potěší a bude i dobrou památkou pro oba. Přemýšlíte nad tím, co pořídit?

OBSAH

Co se nosí do porodnice?

Lámete si hlavu nad tím, co přinést miminku, když jdete na první návštěvu? Určitě chcete být originální a zároveň se také chcete vyhnout tomu, že se nestrefíte do vkusu, koupíte malou velikost nebo dokonce to, co už doma rodiče mají. Jednou z možností, jak tomu předejít je prostě se novopečených rodičů zeptat, co by pro miminko potřebovali nebo co by jim udělalo radost. Případně vyzkoušejte některý z našich osvědčených tipů.

Oblečením nic nezkazíte

Dětské oblečky jsou tak roztomilé a věřte, že když je donesete jako dárek, nic tím nezkazíte. Bodyčka, ponožky, rukavičky, čepičky to vše maminky potřebují. Ideální je, když víte, že to maminky ocení. Některé mají svou výbavičku pečlivě vybranou a už doma uloženou. Miminka navíc rostou velmi rychle, takže se může stát, že vaše kousky ani nevyužijí, což by byla škoda. Můžete koupit třeba větší velikosti, které maminka schová, až bude miminko větší. Tím si zajistíte, že obleček bude využit.

Sáhněte po praktických kouscích

Snad každá maminka ocení, když návštěvy přinesou praktické dárky. Mezi ty se patří například plenky, které se opravdu nikdy neztratí, vlhčené ubrousky, které maminky hodně využívají. Přebalovací set můžete uzavřít krémem proti opruzeninám. Z kosmetiky můžete sáhnout například po dětském sprchovém gelu, který je organický a pečuje o pokožku nejmenších.

Zábava pro děti

Vsadit můžete například také na hračky, které děti využijí v prvních měsících i těch dalších. Ať už jde o chrastítka, gumové hračky nebo kouskátka, která masírují dásně a pomáhají tlumit bolest, když dětem později rostou zoubky nebo hrací deky, plyšáky či různé výukové, vzdělávací nebo grafomotorické hry, které děti rozvíjí.

Buďte originální v balení

Budete-li dávat plenky, deky, kosmetiku nebo oblečení pro děti, můžete vymyslet velmi originální balení. Vyrobte například plenkový dort, kde dáte také nějakou kosmetiku, například dětské tělové máslo, které zanechá dětskou kůži krásně jemnou a hydratovanou. Také můžete vyrobit dort z dětských oblečků a mnoho dalšího. Fantazie se meze nekladou, čím originálnější, tím lepší.

Šťastný nákup.

Foto: Pixabay.com, Bioruze.cz, Autor: Biorůže
MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0