Dovolená na Maledivách levně, all inclusive nebo na 14 dní

Jak vybrat dovolenou na Maledivách, do jakého hotelu se vypravit a co si zde můžete dát dobrého k jídlu? Podívejte se na užitečné tipy, které vám pomohou s výběrem dovolené.

VELKÝ VÝBĚR HOTELŮ ZA NÍZKÉ CENY NAJDETE NA EXIMTOURS.CZ.

OBSAH

Dovolená na Maledivách

Dovolená na Maledivách může být nádherným zážitkem. Maledivy jsou souostrovím tvořeným více než 1 000 ostrovy, které se nacházejí v Indickém oceánu. Jsou proslulé svými bílými písčitými plážemi, křišťálově čistým mořem a úchvatným podmořským životem.

Pokud plánujete dovolenou na Maledivách, zvažte následující tipy:

 1. Zvolte si vhodné období: Nejlepší čas pro návštěvu Malediv je od prosince do dubna, kdy jsou suché a slunečné podmínky. V ostatních měsících může být více deště a bouřek.
 2. Vyberte si ostrov podle vašich představ: Na Maledivách je mnoho ostrovů, které se liší svými charakteristikami a nabízenými službami. Rozhodněte se, co vám bude na dovolené nejvíce vyhovovat – romantické soukromí nebo společenský ruch.
 3. Ubytujte se v bungalovu nad vodou: Ubytování v bungalovu nad vodou je typickým prvkem dovolené na Maledivách. Tyto bungalovy nabízejí krásné výhledy na moře a podmořský svět.
 4. Vyzkoušejte si potápění: Maledivy jsou proslulé svým bohatým podmořským světem. Proto je potápění nejoblíbenější aktivitou pro turisty. Můžete zde vidět různé druhy ryb, žraloků, rejnoků a mnoho dalšího.
 5. Užijte si místní kuchyni: Maledivská kuchyně se skládá především z ryb, kokosového mléka a různých druhů koření. Vyzkoušejte si místní speciality, jako jsou například rybí kari, masové kuličky zvané „keemia“ a dezerty z banánů a kokosu.

Dovolená na Maledivách může být nezapomenutelným zážitkem plným relaxace a exotiky.

Co dělat na Maledivách?

Na Maledivách je spousta aktivit, které můžete podniknout a zážitků, které si užít. Některé z nejoblíbenějších aktivit jsou:

 1. Potápění a šnorchlování: Maledivy jsou známé pro své nádherné korálové útesy a bohatství podmořského života, takže potápění a šnorchlování jsou velmi populární aktivity.
 2. Plážové aktivity: S více než 1 000 ostrovy nabízejí Maledivy spoustu plážových aktivit, jako jsou slunění, plavání, surfování, kiteboarding, windsurfing a plážový volejbal.
 3. Procházky po ostrovech: Mnoho ostrovů na Maledivách je možné procházet pěšky, což je skvělý způsob, jak si vychutnat krásu těchto ostrůvků.
 4. Kulturní zážitky: Navštivte místní ostrovy a poznejte místní kulturu a tradice. Můžete se třeba naučit připravit tradiční místní jídlo nebo se zúčastnit některé z místních oslav.
 5. Luxusní wellness a spa: Mnoho resortů na Maledivách nabízí prvotřídní wellness a spa služby, takže si můžete dopřát luxusní relaxaci a péči o tělo.
 6. Vodní sporty: Maledivy jsou také ideálním místem pro milovníky vodních sportů, jako jsou například jízda na vodním skútru, wakeboarding, parasailing nebo windsurfing.

Tyto aktivity jsou jen některé z mnoha věcí, které můžete na Maledivách podniknout. Každý zde najde něco pro sebe a bude si moci užít dokonalou dovolenou na tomto nádherném ostrovním ráji.

Co jíst na Maledivách?

Kuchyně Maledivských ostrovů se silně zakládá na mořských plodech, takže pokrmy jsou obvykle připravovány z čerstvého rybího masa, humrů, krabů a krevet. Kromě toho jsou zde často podávány pokrmy z kuřecího, hovězího nebo jehněčího masa, stejně jako různé druhy rýže, salátů, tropického ovoce a zeleniny.

Mezi nejpopulárnější místní speciality patří:

 1. Mas huni: Toto je tradiční jídlo na snídani, které se připravuje z nakrájeného tuňáka, kokosového mléka, citronové šťávy, cibule, chilli a koření.
 2. Garudhiya: Jedná se o rybí polévku, která se obvykle podává s rýží.
 3. Fihunu mas: Grilovaný tuňák, obvykle podávaný s rýží a salátem.
 4. Hedhikaa: Tradiční maledivské sušenky, které se podávají jako předkrm nebo svačina.
 5. Kavaabu: Placky plněné rybími kousky, zeleninou a kořením, obvykle podávané jako předkrm.

Kromě toho jsou v místních restauracích k dispozici i mezinárodní pokrmy, jako jsou například italské, francouzské nebo japonské speciality. Samozřejmě, na Maledivách najdete i mnoho luxusních resortů s prvotřídními restauracemi, kde se podávají nejvybranější pokrmy z celého světa.

Maledivy dovolená levně

Bohužel, Maledivy jsou známé svými vysokými cenami, a proto není snadné najít zde levnou dovolenou all inclusive. Nicméně existují některé tipy, které vám mohou pomoci ušetřit nějaké peníze:

 1. Plánujte včas: Pokud plánujete dovolenou na Maledivách, plánujte ji co nejdříve. Můžete tak získat lepší nabídky a slevy.
 2. Sledujte slevy: Některé cestovní agentury nabízejí slevy na dovolenou na Maledivách. Sledujte jejich webové stránky a socialní sítě, abyste získali přehled o aktuálních nabídkách.
 3. Ubytujte se na menším ostrově: Menší ostrovy mohou nabízet levnější možnosti ubytování all inclusive. Zvažte takovou variantu, pokud nevyhledáváte velké rezorty s mnoha aktivitami.
 4. Zvažte nízkou sezónu: Nízká sezóna na Maledivách je v období od května do listopadu, kdy může být méně turistů a ceny jsou obvykle nižší.

I když levná dovolená all inclusive na Maledivách není snadno dostupná, stále existují možnosti, jak ušetřit a získat nezapomenutelný zážitek z dovolené na této nádherné destinaci. VELKÝ VÝBĚR HOTELŮ ZA NÍZKÉ CENY NAJDETE NA EXIMTOURS.CZ.

Maledivy dovolená All inclusive

Dovolená na Maledivách s konceptem all inclusive se stává stále populárnější volbou mezi turisty, kteří chtějí mít co nejméně starostí s organizací svého pobytu. All inclusive nabízí možnost mít všechny jídla, nápoje a aktivit v ceně pobytu, a tím eliminovat nejistotu z překvapivých nákladů na jídlo a pití. Většina hotelů na Maledivách nabízí all inclusive, a proto můžete vybírat z mnoha možností. Ceny all inclusive se mohou výrazně lišit v závislosti na úrovni ubytování, typu stravy a výběru aktivit, které jsou zahrnuty v ceně. Proto je důležité porovnat různé nabídky a najít tu nejvhodnější pro vás. V rámci all inclusive mohou být zahrnuty například plná penze (snídaně, oběd a večeře), různé snacky během dne, neomezené množství nápojů (včetně alkoholu), potápěčské a vodní sporty, různé aktivity a výlety po okolí. Kromě toho se většina hotelů na Maledivách nachází na soukromých ostrovech, kde můžete relaxovat a užívat si neomezeného množství bílého písku, slunce a teplého oceánu. Při výběru all inclusive je důležité si ověřit, jaké aktivity a služby jsou zahrnuty v ceně a jaké další náklady byste mohli mít. All inclusive dovolená na Maledivách je sice dražší než běžná dovolená s polopenzí, ale může vám ušetřit mnoho starostí a umožnit vám zcela se ponořit do krás a pohody na tomto tropickém ráji.

Nejoblíbenější hotely na Maledivách

Dovolená na Maledivách s konceptem all inclusive se stává stále populárnější volbou mezi turisty, kteří chtějí mít co nejméně starostí s organizací svého pobytu. All inclusive nabízí možnost mít všechny jídla, nápoje a aktivit v ceně pobytu, a tím eliminovat nejistotu z překvapivých nákladů na jídlo a pití. Většina hotelů na Maledivách nabízí all inclusive, a proto můžete vybírat z mnoha možností. Ceny all inclusive se mohou výrazně lišit v závislosti na úrovni ubytování, typu stravy a výběru aktivit, které jsou zahrnuty v ceně. Proto je důležité porovnat různé nabídky a najít tu nejvhodnější pro vás. V rámci all inclusive mohou být zahrnuty například plná penze (snídaně, oběd a večeře), různé snacky během dne, neomezené množství nápojů (včetně alkoholu), potápěčské a vodní sporty, různé aktivity a výlety po okolí. Kromě toho se většina hotelů na Maledivách nachází na soukromých ostrovech, kde můžete relaxovat a užívat si neomezeného množství bílého písku, slunce a teplého oceánu. Při výběru all inclusive je důležité si ověřit, jaké aktivity a služby jsou zahrnuty v ceně a jaké další náklady byste mohli mít. All inclusive dovolená na Maledivách je sice dražší než běžná dovolená s polopenzí, ale může vám ušetřit mnoho starostí a umožnit vám zcela se ponořit do krás a pohody na tomto tropickém ráji. VELKÝ VÝBĚR HOTELŮ ZA NÍZKÉ CENY NAJDETE NA EXIMTOURS.CZ.

Hotely na Maledivách all inclusive

Většina hotelů na Maledivách nabízí stravování formou all-inclusive. Zde je několik tipů na hotely s all-inclusive programem na Maledivách:

 1. Lily Beach Resort & Spa: Tento luxusní resort nabízí all-inclusive program zahrnující všechny jídla a nápoje, včetně alkoholických nápojů. Hosté mohou využívat i různé aktivity, jako jsou potápění, šnorchlování, jízda na kajaku, windsurfing a plachtění.
 2. Kandolhu Maldives: Tento resort nabízí all-inclusive program, který zahrnuje všechny jídla a nápoje včetně alkoholických nápojů. Hosté mohou využívat různé aktivity, jako jsou potápění, šnorchlování, jízda na kajaku, windsurfing a plachtění.
 3. Kuramathi Maldives: Tento resort nabízí all-inclusive program, který zahrnuje všechny jídla a nápoje včetně alkoholických nápojů. Hosté mohou využívat různé aktivity, jako jsou potápění, šnorchlování, jízda na kajaku, windsurfing a plachtění.
 4. Veligandu Island Resort & Spa: Tento resort nabízí all-inclusive program, který zahrnuje všechny jídla a nápoje včetně alkoholických nápojů. Hosté mohou využívat různé aktivity, jako jsou potápění, šnorchlování, jízda na kajaku, windsurfing a plachtění.
 5. Meeru Island Resort & Spa: Tento resort nabízí all-inclusive program, který zahrnuje všechny jídla a nápoje včetně alkoholických nápojů. Hosté mohou využívat různé aktivity, jako jsou potápění, šnorchlování, jízda na kajaku, windsurfing a plachtění.

Toto jsou jen některé z možností all-inclusive resortů na Maledivách. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a představám o dokonalé dovolené. VELKÝ VÝBĚR HOTELŮ ZA NÍZKÉ CENY NAJDETE NA EXIMTOURS.CZ.

Další oblíbené hotely na Maledivách

Maledivy jsou známé svými luxusními hotely, které nabízejí úchvatné výhledy na tyrkysové moře a bílý písek. Zde je seznam některých z nejlepších hotelů na Maledivách:

 1. Soneva Fushi: Tento hotel je umístěn na soukromém ostrově a nabízí luxusní villas s výhledem na oceán, soukromé bazény a neomezený přístup ke šnorchlování a potápění.
 2. One&Only Reethi Rah: Tento luxusní rezort nabízí prostorné vily s výhledem na moře nebo lagunu, soukromé bazény a širokou škálu aktivit, včetně potápění a vodních sportů.
 3. Constance Moofushi: Tento resort s 110 vilami nabízí nádherný výhled na oceán a možnost ubytování na pláži nebo na vodě. Hosté mohou také využívat širokou škálu aktivit, včetně potápění a vodních sportů.
 4. Gili Lankanfushi: Tento luxusní resort nabízí nádherné vily s výhledem na moře nebo na lagunu, soukromé bazény a možnost ubytování na vodě. Hosté mohou využívat řadu aktivit, včetně potápění a šnorchlování.
 5. Velaa Private Island: Tento exkluzivní resort nabízí soukromé vily s výhledem na oceán nebo na lagunu, soukromé bazény a neomezený přístup ke šnorchlování a potápění. Hosté mohou také využívat řadu dalších aktivit, včetně golfového hřiště a wellness centra.
 6. Six Senses Laamu: Tento resort nabízí nádherné vily s výhledem na oceán nebo na lagunu, soukromé bazény a neomezený přístup ke šnorchlování a potápění. Hosté mohou využívat řadu dalších aktivit, včetně wellness centra a gastronomických zážitků.

Tyto hotely jsou jen některými z nejlepších možností ubytování na Maledivách. Zvolte si ten, který nejvíce odpovídá vašim potřebám a požadavkům na luxusní dovolenou.

Kde koupíte nejlevnější dovolenou na Maledivách?

Podívejte se na nabídky cestovních kanceláří, které poskytují klientům plný servis. Cenově výhodné nabídky najdete například u cestovní kanceláře Eximtours.cz nebo u cestovní kanceláře Blue-style.cz.

Dovolená na Maledivách na EXIMTOURS.CZ

Šťastný výběr. 🙂

Foto: Pexels.com, Autor: TeK, Zdroj: autorský článek

MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0