Dovolená v Dubaji s dětmi: Co navštívit a jaký vybrat hotel?

Dubaj patří mezi žádané a oblíbené destinace. V článku najdete tipy na levnou dovolenou v Dubaji a také tipy na nejlepší all inclusive hotely. Kdy letět do Dubaje a co zde navštívit?

VELKÝ VÝBĚR HOTELŮ ZA NÍZKÉ CENY NAJDETE NA EXIMTOURS.CZ.

OBSAH

Dovolená v Dubaji s dětmi

Kam s dětmi v Dubaji? Dubaj může být skvělým místem pro dovolenou s dětmi. Zde je několik tipů na aktivity, které si mohou užít děti během pobytu v Dubaji:

 1. Návštěva vodních parků – Dubaj má několik vodních parků, jako je například Wild Wadi Water Park nebo Atlantis Aquaventure Waterpark. Tyto parky nabízejí řadu atrakcí a skluzavek, které si děti určitě užijí.
 2. Návštěva zábavních parků – V Dubaji je také několik zábavních parků, jako je například Legoland Dubai, Motiongate Dubai nebo Bollywood Parks Dubai. Tyto parky nabízejí atrakce pro všechny věkové kategorie a jsou skvělým místem pro rodinný výlet.
 3. Návštěva pláží – Dubaj má několik krásných pláží, jako je například Jumeirah Beach nebo Kite Beach. Tyto pláže nabízejí řadu aktivit, jako je například plavání, vodní sporty, nebo stavění pískových hradů.
 4. Návštěva Dubai Miracle Garden – Tento krásný květinový park nabízí návštěvníkům nádherné květinové instalace a atrakce, jako je například květinová loď nebo květinový tunel.
 5. Návštěva Burj Khalifa – Návštěva nejvyšší budovy na světě, Burj Khalifa, může být pro děti velmi zajímavá a fascinující. Na vrcholu budovy je také pozorovatelna, kde si mohou návštěvníci vychutnat nádherný výhled na celé město.
 6. Návštěva Dubajského akvária a podmořské zoo – Toto akvárium a zoo nabízí prohlídku mnoha druhů ryb a podmořských tvorů. Děti zde mohou vidět i obrovský akrylový tunel, kde se mohou projít pod vodou a mít pocit, že jsou uprostřed moře.
 7. Návštěva Dubai Mall – Tento obchodní dům je nejen jedním z největších na světě, ale nabízí také mnoho atrakcí pro děti, jako je například akvárium, ledová plocha nebo indoor zábavní park KidZania.

Tyto aktivity jsou jen některé z možností, které Dubaj nabízí pro rodiny s dětmi.

Dovolená v Dubaji na EXIMTOURS.CZ

Tipy na hotely pro rodiny s dětmi v Dubaji

Zde je deset tipů na hotely v Dubaji, které jsou ideální pro rodiny s dětmi:

 1. Atlantis, The Palm – Tento luxusní hotel nabízí nejen krásné pokoje a pláže, ale také řadu aktivit pro děti, jako je Aquaventure Waterpark, The Lost Chambers Aquarium nebo Dolphin Bay.
 2. Jumeirah Beach Hotel – Nachází se v blízkosti pláže a nabízí nejen skvělé ubytování, ale také řadu aktivit pro děti, jako je Wild Wadi Water Park nebo Kid’s Club.
 3. Rixos The Palm Dubai – Tento resort nabízí rodinné pokoje, soukromou pláž a nejrůznější aktivity pro děti, jako je plážový klub pro děti, bazény a vodní sporty.
 4. JA Ocean View Hotel – Tento hotel nabízí skvělé ubytování a výhled na pláž, stejně jako dětský klub, bazény a mnoho dalších aktivit pro děti.
 5. The Westin Dubai Mina Seyahi Beach Resort & Marina – Tento resort nabízí nejen pláže, ale také dětský klub, bazény, tenisové kurty a další aktivity pro děti.
 6. Sheraton Dubai Mall of the Emirates Hotel – Nachází se přímo u obchodního centra Mall of the Emirates a nabízí výhled na písečné duny, dětský klub, bazény a mnoho dalších aktivit pro děti.
 7. Le Meridien Mina Seyahi Beach Resort & Marina – Tento resort nabízí řadu aktivit pro děti, včetně plážového klubu pro děti, vodních sportů a bazénů.
 8. Lapita, Dubai Parks and Resorts, Autograph Collection – Tento hotel se nachází v blízkosti parku Dubai Parks and Resorts a nabízí řadu aktivit pro děti, jako je bazén s tobogány, dětský klub, hřiště a další.
 9. Hilton Dubai Jumeirah Resort – Tento resort nabízí nejen skvělé ubytování, ale také plážový klub pro děti, bazény a mnoho dalších aktivit pro děti.
 10. Kempinski Hotel Mall of the Emirates – Tento hotel se nachází v blízkosti obchodního centra Mall of the Emirates a nabízí řadu aktivit pro děti, včetně dětského klubu, bazénů a bowlingového centra.

VELKÝ VÝBĚR HOTELŮ ZA NÍZKÉ CENY NAJDETE NA EXIMTOURS.CZ.

Kde koupíte nejlevnější dovolenou v Dubaji?

Podívejte se na nabídky cestovních kanceláří, které poskytují klientům plný servis. Cenově výhodné nabídky najdete (Dubaj last minute, Dubaj all inclusive 2023) například u cestovní kanceláře Eximtours.cz nebo u cestovní kanceláře Blue-style.cz.

Dovolená v Dubaji na EXIMTOURS.CZ

Šťastný výběr. 🙂

Foto: Pexels.com, Autor: TeK, Zdroj: autorský článek

MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0