Dovolená v Řecku na Krétě: Hotely pro rodiny s dětmi i bezdětné páry

Dovolená na Krétě patří k těm nejžádanějším. Jak vybrat pro vás tu nejlepší dovolenou? Podívejte se na osvědčené tipy a také na ty nejlepší lokality.

OBSAH

Dovolená v Řecku na Krétě

Kréta je největší řecký ostrov a populární turistická destinace. Ostrov nabízí krásné pláže, úchvatné hory a kopce, starověké památky a skvělé možnosti pro sportovní aktivity a výlety.

Zde je několik tipů na dovolenou na Krétě:

 1. Pláže – Kréta je známá svými krásnými plážemi s tyrkysovými vodami. Mezi nejoblíbenější pláže patří Elafonissi, Balos, Falasarna a Preveli. Navštívit můžete také pláže v oblasti Chania a Rethymnon.
 2. Hory – Na Krétě se nachází nejvyšší hora Řecka, Mount Ida, která je populární pro pěší turistiku. Existuje mnoho horských vesnic a turistických tras, které vám umožní objevovat krásy horské krajiny.
 3. Starověké památky – Kréta má bohatou historii a mnoho archeologických nalezišť. Můžete navštívit Minojský palác Knossos, archeologickou lokalitu Gortyn a starobylé město Chania.
 4. Gastronomie – Krétská kuchyně je proslulá svými chutěmi a množstvím čerstvých ingrediencí. Můžete ochutnat místní speciality jako jsou sýry, olivový olej, med a ryby a mořské plody.
 5. Výlety – Kréta nabízí mnoho možností pro výlety. Můžete navštívit klášter Arkadi, soutěsky Samaria a Imbros, ostrov Spinalonga nebo vesnici Loutro.

Pokud hledáte ubytování na Krétě, můžete vybírat z široké nabídky hotelů, apartmánů a vil. Mnoho z nich nabízí all-inclusive služby a další komfortní vybavení jako jsou bazény, restaurace a wellness centra. Je důležité si vybrat ubytování v souladu s vašimi potřebami a preferencemi.

Hotely pro rodiny s dětmi na Krétě

Kréta je skvělou destinací pro rodiny s dětmi, a proto je na ostrově mnoho hotelů a resortů, které jsou vhodné pro rodinnou dovolenou. Tyto hotely nabízejí nejenom pohodlné a prostorné pokoje, ale také rodinné aktivity a zábavu pro děti.

Zde je několik tipů na hotely pro rodiny s dětmi:

 1. Creta Maris Beach Resort – Tento luxusní resort se nachází v oblasti Chersonissos a nabízí all-inclusive služby a nekonečné množství aktivit pro děti všech věkových kategorií, jako jsou bazény, herny, klub pro děti a vodní sporty. Cenově výhodnou nabídku najdete zde.
 2. Sunshine Kreta – Tento resort se nachází v oblasti Koutsounari a nabízí all-inclusive služby a mnoho aktivit pro děti, včetně bazénů, klubu pro děti, dětských heren a sportovních aktivit. Cenově výhodnou nabídku najdete zde.
 3. Atlantica Akti Zeus Hotel – Hotel se nachází v oblasti Amoudara a nabízí all-inclusive služby, rodinné pokoje a mnoho aktivit pro děti, jako jsou bazény, klub pro děti, dětské hřiště a sportovní aktivity. Cenově výhodnou nabídku najdete zde.
 4. Creta Palace – Luxusní resort se nachází v oblasti Rethymnon a nabízí all-inclusive služby, velké bazény, dětské hřiště, klub pro děti a mnoho dalších aktivit pro děti. Cenově výhodnou nabídku najdete zde.
 5. Gouves Water Park Holiday Resort – Resort se nachází v oblasti Gouves a nabízí all-inclusive služby a nekonečné množství zábavy pro děti vodní park, bazény, klub pro děti a dětské hřiště. Cenově výhodnou nabídku najdete zde.

Je důležité poznamenat, že mnoho dalších hotelů a resortů na Krétě také nabízí vhodné ubytování a zábavu pro rodiny s dětmi. Velký výběr hotelů najdete například na Eximtours.cz.

Kde koupíte nejlevnější dovolenou na Krétě?

Podívejte se na nabídky cestovních kanceláří, které poskytují klientům plný servis. Cenově výhodné nabídky najdete například u cestovní kanceláře Eximtours.cz nebo u cestovní kanceláře Blue-style.cz.

Dovolená na Krétě na EXIMTOURS.CZ

Šťastný výběr. 🙂

Foto: Pexels.com, Autor: TeK, Zdroj: autorský článek

MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0