Hotely all inclusive v Řecku: Jaký si zamilujete?

Dopřejte si dovolenou v Řecku v hotelech all inclusive. Vybrat si můžete z menších nebo větších resortů, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi, pro seniory nebo pro páry bez dětí.

OBSAH

Letní dovolená v Řecku

Pokud plánujete letní dovolenou v Řecku, máte na výběr z mnoha krásných a oblíbených míst. Zde je několik tipů:

 1. Santorini – tato ostrovní destinace je známá pro své bílé domy a modré střechy, které se nacházejí na útesech nad krásným mořem.
 2. Mykonos – Mykonos je další oblíbenou ostrovní destinací, která nabízí nádherné pláže, živou noční scénu a krásné starobylé vesnice.
 3. Athény – pokud hledáte kulturní zážitek, navštivte Athény, hlavní město Řecka, kde můžete navštívit akropoli a další historické památky.
 4. Kreta – Kreta je největší ostrov v Řecku a nabízí krásné pláže, horské vesnice a mnoho historických památek.
 5. Korfu – Korfu je ostrov nacházející se poblíž Albánie a Itálie. Je to krásné místo s mnoha plážemi, zelenými kopcemi a historickými památkami.

Pamatujte, že letní sezóna v Řecku začíná v červnu a končí v září, takže pokud plánujete cestu v této době, mějte na paměti, že může být velmi rušno a ceny mohou být vysoké. Je však také možné navštívit Řecko mimo sezónu, kdy jsou ceny nižší a turistické atrakce méně přeplněné.

Luxusní all inclusive hotely v Řecku

U luxusních all-inclusive hotelů v Řecku, si můžete vybrat pětihvězdičkové rezorty. Zaujmou vás například:

 1. Ikos Olivia – Tento hotel se nachází na ostrově Chalkidiki a nabízí luxusní all-inclusive zážitek s vynikajícími gastronomickými zážitky a širokou škálou aktivit. Hotel se nachází na soukromé pláži a nabízí také wellness centrum. – k dispozici ZDE.
 2. Sani Resort – Tento komplex hotelů se nachází na ostrově Chalkidiki a nabízí několik luxusních all-inclusive hotelů s plně vybavenými apartmány a vilami. Každý hotel má svůj vlastní styl a nabízí širokou škálu služeb a aktivit, včetně golfového hřiště, vodních sportů a wellness centra.
 3. Daios Cove Luxury Resort & Villas – Tento hotel se nachází na ostrově Kréta a nabízí luxusní all-inclusive zážitek s vynikajícími gastronomickými zážitky a soukromými plážemi. Hotel má také vlastní přístav pro soukromé jachty.
 4. Porto Zante Villas and Spa – Tento hotel se nachází na ostrově Zakynthos a nabízí luxusní all-inclusive zážitek s nádhernými vilami a soukromými bazény. Hotel má také vynikající wellness centrum a soukromou pláž.
 5. Lindos Blu – Tento hotel se nachází na ostrově Rhodos a nabízí luxusní all-inclusive zážitek s nádherným výhledem na moře a pláž. Hotel má také wellness centrum a vynikající restaurace.

Hotely all inclusive v Řecku pro rodiny s dětmi

Pokud hledáte all-inclusive hotely v Řecku pro rodiny s dětmi, níže jsou některé možnosti:

 1. Grecotel Club Marine Palace – Tento hotel se nachází na ostrově Kréta a nabízí vynikající zázemí pro rodiny s dětmi. Má bazén pro děti, dětský klub, dětské hřiště a širokou škálu sportovních a rekreačních aktivit pro celou rodinu. – k dispozici ZDE.
 2. Atlantica Akti Zeus Hotel – Tento hotel se nachází na ostrově Kréta a nabízí rodinné pokoje a apartmány, včetně pokoje s odděleným dětským pokojem. Má bazén pro děti, dětské hřiště, dětský klub a širokou škálu sportovních a rekreačních aktivit pro celou rodinu. – k dispozici ZDE.
 3. Mitsis Blue Domes Resort & Spa – Tento hotel se nachází na ostrově Kos a nabízí all-inclusive zážitek pro celou rodinu. Má vynikající dětský klub, bazén pro děti, vodní skluzavky a širokou škálu sportovních aktivit. – k dispozici ZDE.
 4. Ikos Dassia – Tento hotel se nachází na ostrově Korfu a nabízí all-inclusive zážitek pro celou rodinu. Má dětský klub, bazén pro děti, dětské hřiště, vodní skluzavky a širokou škálu sportovních a rekreačních aktivit. – k dispozici ZDE.
 5. Creta Maris Beach Resort – Tento hotel se nachází na ostrově Kréta a nabízí all-inclusive zážitek pro celou rodinu. Má dětský klub, bazén pro děti, dětské hřiště a širokou škálu sportovních a rekreačních aktivit. – k dispozici ZDE.

Hotely all inclusive v Řecku s tobogány

Pokud hledáte all-inclusive hotely v Řecku s tobogány, zde je pár možností:

 1. Mitsis Laguna Resort & Spa – Tento hotel se nachází na ostrově Kos a nabízí bazén s vodními skluzavkami a tobogány pro děti i dospělé. Má také all-inclusive služby, dětský klub a další sportovní a rekreační aktivity pro celou rodinu. – k dispozici ZDE.
 2. Grecotel Olympia Oasis – Tento hotel se nachází na poloostrově Peloponés a nabízí rozsáhlé vodní parky se skluzavkami a tobogány pro děti i dospělé. Má také all-inclusive služby, dětský klub a další sportovní a rekreační aktivity pro celou rodinu. – k dispozici ZDE.
 3. Atlantica Akti Zeus Hotel – Tento hotel se nachází na ostrově Kréta a nabízí bazén s vodními skluzavkami a tobogány pro děti i dospělé. Má také all-inclusive služby, dětský klub a další sportovní a rekreační aktivity pro celou rodinu. – k dispozici ZDE.
 4. Mitsis Blue Domes Resort & Spa – Tento hotel se nachází na ostrově Kos a nabízí rozsáhlý vodní park s tobogány a skluzavkami pro děti i dospělé. Má také all-inclusive služby, dětský klub a další sportovní a rekreační aktivity pro celou rodinu. – k dispozici ZDE.
 5. Aqua Blu Boutique Hotel & Spa – Tento hotel se nachází na ostrově Rhodos a nabízí vodní park s tobogány a skluzavkami pro děti i dospělé. Má také all-inclusive služby, dětský klub a další sportovní a rekreační aktivity pro celou rodinu.

Hotely all inclusive v Řecku pro seniory

Pokud hledáte hotel all-inclusive v Řecku, který by vyhovoval seniorům, zde jsou některé možnosti:

 1. Mitsis Rinela Beach Resort & Spa – Tento hotel se nachází na ostrově Kos a nabízí kompletní zážitek all-inclusive včetně lázeňských služeb. Hotel je vhodný pro seniory, protože nabízí pokoje se sníženou pohyblivostí. – k dispozici ZDE.
 2. Labranda Sandy Beach Resort – Tento hotel se nachází na ostrově Korfu a nabízí vynikající služby all-inclusive, včetně aktivit pro seniory, jako jsou jóga a aqua-aerobik. – k dispozici ZDE.
 3. Grecotel Olympia Riviera Thalasso – Tento luxusní hotel se nachází v oblasti Peloponés a nabízí nejen all-inclusive služby, ale také wellness centrum s thalassoterapií. Hotel je vhodný pro seniory, protože nabízí snadný přístup ke pláži a k dispozici jsou pokoje se sníženou pohyblivostí.
 4. Atlantica Grand Mediterraneo Resort & Spa – Tento hotel se nachází na ostrově Korfu a nabízí all-inclusive zážitek pro seniory. Hotel je vhodný pro seniory, protože nabízí různé zdravotní a wellness služby. – k dispozici ZDE.
 5. The Westin Resort Costa Navarino – Tento luxusní hotel se nachází v oblasti Peloponés a nabízí all-inclusive zážitek pro seniory, včetně lázeňských služeb. Hotel je vhodný pro seniory, protože nabízí mnoho aktivit, jako jsou procházky po okolí, golfové hřiště a cyklistické trasy. – k dispozici ZDE.

Před rezervací hotelu se ujistěte, že hotel nabízí vybavení a služby, které vyhovují vašim potřebám, jako jsou například pokoje se sníženou pohyblivostí, bezbariérový přístup nebo speciální dietní požadavky.

Kde koupíte nejlevnější dovolenou v Řecku?

Podívejte se na nabídky cestovních kanceláří, které poskytují klientům plný servis. Cenově výhodné nabídky najdete například u cestovní kanceláře Eximtours.cz nebo u cestovní kanceláře Blue-style.cz.

Dovolená v Řecku na EXIMTOURS.CZ

Šťastný výběr. 🙂

Foto: Pexels.com, Autor: TeK, Zdroj: autorský článek

MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0