Internetová televize VOYO.CZ: Vyplatí se?

V dnešní době máme širokou škálu možností, jak si užívat televizní a filmový obsah. Jednou z těchto možností je Voyo.cz, online platforma, která nabízí širokou škálu českých i světových filmů, seriálů, sportovních přenosů a mnoho dalšího. V tomto článku vám přiblížíme, co můžete od Voyo.cz očekávat.

OBSAH

Nejlepší české seriály a filmy

Jednou z hlavních předností Voyo.cz je jeho bohatá knihovna českých filmů a seriálů. Zde si můžete vychutnat jak klasické české snímky, tak i nové a originální tvorbu exkluzivně dostupnou na Voyo. Ať už jste fanoušky detektivního dramatu, komedie nebo historických snímků, Voyo.cz má co nabídnout pro každého.

Voyo | Originál – Exkluzivní tvorba

Pokud jste milovníky českých herců a tvůrců, určitě oceníte Voyo | Originál. Tato sekce obsahuje exkluzivní tvorbu natočenou ve spolupráci s předními českými tvůrci a herci. Můžete se těšit na originální seriály jako „Případ Roubal,“ „Národní házená,“ „Iveta,“ „Jitřní záře“ a mnoho dalších, které uvidíte pouze na Voyo.

Zábavné reality show

Voyo.cz nenabízí pouze filmy a seriály, ale také širokou škálu zábavných reality show. Od nových zážitků a úžasných míst po dramatické okamžiky, vášeň, a vítězství i prohry – všechno to můžete najít na Voyo.cz. Pro milovníky reality show je to místo, které nemohou minout.

7 dní zdarma

Zajímá vás, co všechno Voyo.cz nabízí? Nemusíte se zavazovat na dlouhodobé předplatné ihned. Můžete si vyzkoušet Voyo na 7 dní zdarma. Registrace trvá pouze jednu minutu, a pokud zjistíte, že to není pro vás, můžete předplatné kdykoliv zrušit.

Přednost před vysíláním

Jste nedočkaví a nechcete čekat na vysílání oblíbeného seriálu? Na Voyo.cz můžete sledovat nejsledovanější televizní pořady až 7 dní před jejich vysíláním. To znamená, že budete mít náskok před svými kamarády a můžete se těšit na nové díly dříve.

Pohádky pro děti i dospělé

Voyo.cz také myslelo na rodiny. Nabízí více než 200 pohádek a animovaných pořadů, které zaujmou děti i dospělé. Vše je v češtině, takže si i ti nejmenší budou moci pohádky vychutnat.

Sportovní přenosy a události

Pro sportovní nadšence nabízí Voyo.cz nejlepší sportovní přenosy a události. Bez ohledu na to, zda jste fanoušky hokeje, fotbalu, MMA nebo motorových sportů, na Voyo.cz nenecháte ujít žádný špičkový světový turnaj.

Předplatné na VOYO.CZ

Různé platební možnosti

Voyo.cz vám umožňuje vybrat si, jak chcete platit za své předplatné. Můžete použít platební kartu prostřednictvím brány Adyen, platební metodu nastavenou v rámci Apple ID nebo platební kartu GoPay.

Vysílání v zahraničí

Voyo.cz splňuje požadavky přeshraniční přenositelnosti online služeb, což znamená, že s aktivním předplatným jej můžete sledovat na území členských států EHP. Pro sledování Voyo mimo Českou republiku je však třeba mít trvalý pobyt v České republice a uhradit plné předplatné.

Dostupné na různých zařízeních

Voyo.cz je dostupné na různých zařízeních, včetně počítačů, telefonů/tabletů se systémem iOS a Android a vybraných chytrých televizí.

Zrušení předplatného

Pokud se rozhodnete předplatné zrušit, můžete to snadno udělat přihlášením do svého uživatelského profilu na webových stránkách Voyo.cz. Platby prostřednictvím Apple ID lze zrušit přímo v nastavení vašeho zařízení Apple.

Cena předplatného

Předplatné Voyo.cz můžete získat za 159 Kč na 30 dní, a to buď prostřednictvím platební karty Adyen nebo platební metody nastavené v rámci Apple ID. Pokud hledáte širokou škálu televizního a filmového obsahu, který je dostupný kdykoliv a kdekoliv, Voyo.cz je pro vás ideální volbou. S jeho bohatou nabídkou českých i světových filmů, seriálů a dalšího obsahu budete mít vždy něco k vidění. Navíc, s možností 7 dní zkušebního období můžete vše vyzkoušet bez závazku. Připojte se k Voyo.cz a objevte svět filmového a televizního zábavního obsahu.

Předplatné na VOYO.CZ

Šťastný výběr. 🙂

Foto: Voyo.cz, Autor: TeK, Zdroj: autorský článek

MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0