Jak vybrat barefoot boty?

Vybíráte svoje první barefoot boty a nevíte, jak správně změřit nohu, jakou vybrat velikost, jaký styl obuvi a jaké barefoot boty jsou určeny pro širší nohu? V článku najdete, jaké barefoot boty patří k nejpeším a jaké nabízí perfektní poměr ceny a kvality.

Jak změřit nohu při nákupu barefoot bot

Obkreslete chodidlo na papír a změřte délku a šířku chodidla. Pokud si nevíte rady, jak to udělat, podívejte se na krásný návod na webových stránkách Belenka.cz. Prodejce překrásných barefoot bot poskytuje zákazníkům v PDF nákresy nohy, podle kterých lze bezpečně určit velikost bot. Pokud byste si barefoot boty koupili přímo v jejich e-shopu a velikost vám neseděla, můžete boty zdarma vyměnit (poštovné při výměně neplatíte).

Ke změřené noze nezapomeňte připočítat nadměrek. Pro délku u dospělého je vhodné přidat nadměrek 0,7 až 1,2 cm, u šířky bot to je 0,6 až 1 centimetr. U zimních bot je nadměrek důležitý kvůli tlustým ponožkám.

Jak vybrat barefoot boty

Některé barefoot boty jsou určeny pro úzké nohy, jiné naopak pro nohy široké nebo pro normální chodidlo. Krásné barefoot boty nabízí slovenská značka Be Lenka. V jejich e-shopu vyberete překrásné tenisky, společenské barefoot boty, balerínky i letní sandály.

Nevíte si rady a máte čas číst? Podívejte se na kompletního průvodce výběrem barefoot bot pro dospělé i pro děti. Podrobné recenze na barefoot boty najdete zde.

Nákup online v e-shopu

Boty dnes již nakoupíte pohodlně v e-shopu. Když vám přijde balíček bot domů, boty vyzkoušíte a podle toho, jak vám budou sedět, je můžete vrátit nebo si je ponechat. Vrácení zdarma nenabízí všechny e-shopy. Obuv můžete zdarma vrátit například v e-shopu Belenka.cz.

Mohlo by vás zajímat

Foto: Belenka.cz
Autor: TeK

MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart