Recenze Concept SK9002 Sonivibe čisticí sonický kartáček na obličej 

Výběr redakce Recenze Concept SK9002 Sonivibe čisticí sonický kartáček na obličej 
Recenze Concept SK9002 Sonivibe čisticí sonický kartáček na obličej 
Recenze Concept SK9002 Sonivibe čisticí sonický kartáček na obličej 
Efektivní čištění pleti
Příjemná cena
Oboustranné použití
Voděodolný
Jemné štětinky

Concept SK9002 Sonivibe čisticí sonický kartáček na obličej představuje moderní a účinný způsob, jak dosáhnout krásné, čisté a zářivé pleti.

Concept SK9002 Sonivibe

OBSAH

Concept SK9002 Sonivibe recenze

Concept SK9002 Sonivibe je kvalitní sonický čisticí kartáček na obličej, který nabízí účinné a šetrné čištění pleti. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Kartáček má frekvenci vibrací 8 000 ot/min, což je dostatečné pro hloubkové čištění pleti. Štětinky jsou vyrobeny z jemného silikonu, který je šetrný k pleti. Při čištění pleti kartáčkem jsem nepociťovala žádné podráždění. Štětinky jsou vyrobeny z jemného silikonu, který je šetrný k pleti. Kartáček je vhodný i pro citlivou pleť. Kartáček je voděodolný, takže jej můžete používat i ve sprše. Kartáček má oboustranné použití. Jedna strana je určena k čištění pleti, druhá strana k masáži. Masážní strana má menší štětinky, které jsou jemnější a příjemnější na dotek. Kartáček je cenově dostupný, takže je vhodný pro každého.

Funkce

Kartáček se vyznačuje moderním designem a je k dispozici v nádherném champagne pink provedení. Jeho kompaktní tvar znamená, že se vejde do vaší kosmetické tašky nebo cestovního pouzdra, což jej činí vhodným pro cestování. Můžete si vybrat z 12 různých úrovní intenzity vibrací, což umožňuje přizpůsobit čisticí kartáček vašim potřebám.

Voděodolnost

Tento čisticí kartáček je vyroben z vysoce kvalitního hygienického silikonu, který je odolný proti bakteriím a šetrný ke všem typům pleti. Díky voděodolnému zpracování ho můžete používat i ve sprše a snadno ho vyčistíte pod tekoucí vodou.

Čištění a masáž

Jedna strana kartáčku je určena pro hloubkové čištění pleti. Kartáček vytvoří 8000 sonických pulzů za minutu, což pomáhá odstranit make-up, nečistoty, mastnotu a otevřít ucpané póry. Druhá strana má speciálně tvarovaný povrch pro jemné masírování, které pomáhá redukovat vrásky, zlepšit krevní cirkulaci a nechává pleť hebkou a vypnutou.

Baterie a dobíjení

Sonivibe čisticí kartáček je vybaven kvalitní Li-Ion baterií, která vydrží až 3 hodiny na jedno nabití. Dobíjení je snadné díky USB kabelu, což znamená, že ho můžete dobíjet prakticky kdekoliv.

Závěr

Po několika týdnech používání se zlepší textura pleti. Pleť je jemnější a čistší. Concept SK9002 Sonivibe čisticí sonický kartáček na obličej je výjimečným nástrojem pro péči o pleť, který mě přesvědčil svým výkonem a moderním designem. Pokud hledáte efektivní způsob, jak dosáhnout krásné a zdravé pleti, tento produkt stojí za zvážení. Jeho všestrannost, voděodolnost a dlouhá výdrž baterie ho dělají ideálním společníkem pro každodenní péči o pleť.

10Expert Score
Concept SK9002 Sonivibe

Concept SK9002 Sonivibe je kvalitní sonický čisticí kartáček na obličej, který nabízí účinné a šetrné čištění pleti. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Pokud hledáte kvalitní sonický kartáček za rozumnou cenu, určitě jej doporučuji.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Praktičnost
10
Design
10
Snadnost použití
10
Klady
  • Efektivní čištění pleti
  • Příjemná cena
  • Oboustranné použití
  • Voděodolný
  • Jemné štětinky
Zápory
  • Nelze nastavit intenzitu vibrací
CYBEX Mios 3.0
Foto: Feedo.cz, Autor: TeK, Zdroj: autorský článek
MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0