Recenze elektrické odsávačky mléka Philips Avent

Philips avent elektricka odsavacka recenze
9
Snadné skládání
Pěkný design
Kvalitní provedení
Odsává šetrně

Odsávačka Philips Avent funguje spolehlivě. Lze ji používat i několik let. Je poměrně tichá v porovnání s jinými levnějšími elektrickými odsávačkami.

VELKÉ SLEVY AŽ 50 % NAJDETE NA FEEDO.CZ (AKCE JSOU ČASOVĚ OMEZENÉ).

OBSAH

Funkce

Elektrická odsávačka funguje výrazně jednodušeji než odsávačka manuální, která se musí rukou mačkat. Zde stisknete tlačítko a odsávačka pracuje za vás, což je sympatické. Navolit můžete tři úrovně odsávání od nejjemnější a nejpomalejší až přes nejrychlejší. Tyto úrovně by se měly navolit postupně, od úrovně 1 až po úroveň 3.

Skládání

Před použitím je nutné odsávačku složit. Skládání je snadné a velmi rychlé. Odsávačka se skládá pouze z málo částí, a tak ji máte ihned složenou.

Výhodné sety

Odsávačku můžete zakoupit v cenově výhodném setu s lahvičkami, a tak už nebudete muset nic dokupovat. Tento cenově výhodný set je také skvělým dárkem do porodnice nebo k narození miminka. Je kompatibilní se všemi lahvičkami Avent. Cenově výhodný set koupíte na Feedo.cz.

Poměr ceny a kvality

Odsávačka nepatří k nejlevnějším, ale nabízí dobrý poměr ceny a kvality. Je tichá, funguje dobře, odsává jemně. Odsává pomaleji a při odsávání se musí držet. Odsávačku koupíte na Feedo.cz. VELKÉ SLEVY AŽ 50 % NAJDETE NA FEEDO.CZ (AKCE JSOU ČASOVĚ OMEZENÉ).

9 Total Score
Elektrická odsávačka Philips Avent

Elektrická odsávačka odsává jemně, dobře, ale neodsaje stoprocentně všechno mléko. Navolit můžete tři různé stupně odsávání. Lze ji používat denně a pravidelně. Je kvalitní.

Poměr ceny a kvality
8
Jednoduchost a rychlost odsávání
8
Kvalita provedení
10
Jak snadno funguje
10
PROS
  • Snadné skládání
  • Pěkný design
  • Kvalitní provedení
  • Odsává šetrně
CONS
  • Musí se držet.
  • Odsávání trvá déle (v porovnání s konkurenčními značkovými odsávačkami).

VELKÉ SLEVY AŽ 50 % NAJDETE NA FEEDO.CZ (AKCE JSOU ČASOVĚ OMEZENÉ).

Foto: Heureka.cz, Autor: TeK, Zdroj: autorský článek

MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0