Recenze MAXI-COSI Autosedačka Pebble 360

Recenze MAXI-COSI Autosedačka Pebble 360
Recenze MAXI-COSI Autosedačka Pebble 360
Recenze MAXI-COSI Autosedačka Pebble 360
Dobré hodnocení v testech ADAC
Kvalitní
Hezký design
Pohodlí a bezpečnost

Autosedačka MAXI-COSI Pebble 360 Essential Black je kvalitním a bezpečným řešením pro přepravu dětí od narození do 15 měsíců. S praktickými funkcemi a vysokým komfortem nabízí rodičům spolehlivou autosedačku.

MAXI-COSI Autosedačka Pebble 360

OBSAH

Pro koho je sedačka určena

Dětská autosedačka Maxi-Cosi Pebble 360 je ideální volbou pro rodiče dětí od narození do cca 15 měsíců (0–13 kg, do 83 cm). Její bezpečnostní funkce a praktické designové prvky ji činí vhodnou pro ty, kdo hledají spolehlivý způsob přepravy svých nejmenších pasažérů.

Vlastnosti autosedačky

Maxi-Cosi Pebble 360 se vyznačuje několika významnými vlastnostmi. Patří sem možnost otáčení o 360° v jakékoli poloze, což usnadňuje usazování dítěte a jeho bezpečné připoutání. Ergonomické uvolňovací tlačítko a rychlý systém poutání dítěte přidávají na komfortu a snadnosti používání. Navíc, autosedačka je kompatibilní s mnoha kočárky Maxi-Cosi a Quinny, což zajišťuje plynulý přechod z auta na kočárek.

Technické parametry

 • Hmotnost: 4,30 kg
 • Rozměry (V x H x Š): 35 až 56 cm x 67 až 72 cm x 44 cm
 • Splňuje bezpečnostní normu i-Size (R129)

MAXI-COSI Autosedačka Pebble 360

VELKÉ SLEVY AŽ 50 % NAJDETE NA FEEDO.CZ (AKCE JSOU ČASOVĚ OMEZENÉ).

Upevnění v autě

Pro bezpečné upevnění autosedačky v autě lze využít otočnou základnu Maxi-Cosi FamilyFix 360 s technologií FlexiSpin a úchyty ISOFIX. Díky technologii Click-and-Go lze autosedačku snadno připevnit a vizuální a zvukový indikátor na základně minimalizují možnost nesprávného připevnění.

Čištění

Potah autosedačky je vyroben z materiálu s povrchovou úpravou proti nečistotám a odpuštění tekutin. Lze jej snadno sejmout a prát v pračce, což usnadňuje udržování autosedačky v čistotě.

Příslušenství

S autosedačkou Maxi-Cosi Pebble 360 lze zakoupit otočnou základnu Maxi-Cosi FamilyFix 360 a autosedačku Maxi-Cosi Pearl 360, což vytváří komplexní řešení pro přepravu dítěte od narození až do 4 let.

Poměr ceny a kvality

Maxi-Cosi Pebble 360 je investicí do bezpečnosti a pohodlí vašeho dítěte. Je sice na trhu výše cenového spektra, ale nabízí špičkovou kvalitu, bezpečnostní funkce a praktický design, což činí tuto autosedačku skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí to nejlepší pro své děti.

Dostupnost

Autosedačku koupíte za výhodnou cenu na Feedo.cz. V tomto e-shopu bývají často akce, slevy a výprodeje. Doručení je zdarma. Feedo nabízí také výbornou službu – v případě poruchy autosedačky a reklamace vám na prodejně (v Hostivici) zapůjčí jinou sedačku.

9Expert Score
MAXI-COSI Autosedačka Pebble 360

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble 360 je velmi oblíbená. Je praktická, snadno se používá a pro děti je velmi pohodlná. Materiál, který byl použit na výrobu autosedačky je kvalitní. Autosedačka nabízí bezpečnostní prvky v souladu s normou i-Size (R129), otočnou funkci, snadné používání, kompatibilitu s kočárky a pohodlný design. Autosedačka získala v testech ADAC hodnocení dobré (známka 1,8, přičemž 1 je jako nejlepší).

Poměr ceny a kvality
9
Kvalita provedení
8
Praktičnost
9
Design
10
Údržba
9
Klady
 • Bezpečnost: Splňuje přísné normy i-Size (R129) a nabízí ochranu dítěte při dopravě proti směru jízdy, což je doporučeno pro lepší ochranu hlavy a krku.
 • Otočná funkce: Možnost otáčení o 360° v jakékoli poloze usnadňuje usazení a připoutání dítěte a zvyšuje pohodlí rodičů.
 • Snadné používání: Ergonomické uvolňovací tlačítko a systém poutání dítěte umožňují rychlé a jednoduché připoutání.
 • Kompatibilita: Autosedačka je kompatibilní s řadou kočárků Maxi-Cosi a Quinny, což usnadňuje přechod z auta na kočárek.
 • Výškově nastavitelné pásy: Možnost nastavení pásů dle velikosti dítěte zajišťuje pohodlí a bezpečnost.
 • Kvalitní materiály: Autosedačka má potah s povrchovou úpravou proti nečistotám a lze ho snadno vyjmout a vyprat.
 • V testech ADAC dopadla autosedačka se známkou 1,8 (známkováno jako ve škole).
Zápory
 • Cena: Autosedačka je poměrně dosti drahá.
MAXI-COSI Autosedačka Pebble 360
Foto: Feedo.cz, Autor: TeK, Zdroj: autorský článek
MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0