Relaxace a dovolená na řeckém ostrově Zakynthos: Hotely a tipy na zájezdy

Řecký ostrov Zakynthos patří k nejnavštěvovanějším řeckým ostrovům. Kam se podívat a proč je tento ostrov tak žádaný? Vyberte si pro vás tu nejlepší dovolenou od velkých cestovních kanceláří.

OBSAH

Dovolená na řeckém ostrově Zakynthos

Zakynthos je krásný ostrov Řecka, který nabízí návštěvníkům úchvatné pláže, tyrkysové moře, křišťálově čisté vody a přírodní krásy. Pokud plánujete dovolenou na řeckém ostrově Zakynthos, zde je několik tipů a informací, které by vám mohly být užitečné:

 1. Pláže: Zakynthos je známý svými úchvatnými plážemi, jako jsou Navagio, Gerakas a Laganas. Navagio je považována za nejkrásnější pláž na ostrově a nachází se na západním pobřeží. Gerakas je ideální pro rodiny s dětmi, protože má mělkou vodu a chrání ji skály. Laganas je oblíbená u mladých lidí kvůli svým nočním klubech a plážovým party.
 2. Přírodní krásy: Zakynthos je domovem pro mnoho přírodních krás, jako jsou modré jeskyně a kameny Skafidia. Můžete si také pronajmout loď a plavat kolem pobřeží, kde můžete vidět želvy a delfíny.
 3. Města a vesnice: Město Zakynthos je hlavním městem ostrova a nabízí návštěvníkům mnoho historických památek, jako je Kostel sv. Dionýsia. Ve vesnicích, jako je Kampi nebo Keri, si můžete užít klidné a autentické řecké atmosféry.
 4. Jídlo: Řecko je známé pro svou skvělou kuchyni a Zakynthos není výjimkou. Můžete ochutnat tradiční řecká jídla, jako jsou gyros, souvlaki, mousaka a feta s olivami.
 5. Aktivity: Pokud hledáte aktivní dovolenou, Zakynthos nabízí mnoho možností, jako jsou potápění, jízda na koni, plachtění, windsurfing a paragliding.

Zakynthos je skvělým místem pro dovolenou, nabízí krásné pláže, přírodní krásy, tradiční kuchyni a mnoho aktivit pro každého. Velký výběr hotelů za výhodné ceny najdete na Eximtours.cz.

Zakynthos dovolená all inclusive – hotely

Zakynthos, také známý jako Zante, je řecký ostrov v Jónském moři, který je oblíbeným turistickým cílem díky svým krásným plážím a skalnatým útesům. Mnoho hotelů na ostrově nabízí all inclusive balíčky, které zahrnují stravu, nápoje a někdy i aktivity a výlety.

Na Zakynthosu je řada hotelů nabízejících all-inclusive služby. Zde je několik z nich:

 1. Porto Zante Villas & Spa – Tento luxusní hotel nabízí soukromé vily s bazénem a nabízí all-inclusive služby, které zahrnují snídaně, obědy, večeře, nápoje a koktejly.
 2. Lesante Blu Exclusive Beach Resort – Tento resort nabízí all-inclusive služby, které zahrnují snídaně, obědy, večeře, nápoje a koktejly. Hotel má také vlastní pláž a bazény. Hotel za výhodnou cenu se slevou najdete zde.
 3. Mabely Grand Hotel – Tento hotel nabízí all-inclusive služby, které zahrnují snídaně, obědy, večeře, nápoje a koktejly. Hotel má také vlastní pláž a bazény. Hotel za výhodnou cenu se slevou najdete zde.
 4. Domes Aulüs – Tento rodinný resort nabízí all-inclusive služby, které zahrnují snídaně, obědy, večeře, nápoje a koktejly. Hotel má také vlastní pláž a bazény. Hotel za výhodnou cenu se slevou najdete zde.
 5. Zante Maris Suites – Tento hotel nabízí all-inclusive služby, které zahrnují snídaně, obědy, večeře, nápoje a koktejly. Hotel má také vlastní pláž a bazény. Hotel za výhodnou cenu se slevou najdete zde.

Je důležité poznamenat, že všechny hotely nabízející all-inclusive služby se mohou lišit v cenách, výběru jídel a nápojů, aktivitách a dalších službách. Proto je vhodné provést výzkum před výběrem konkrétního hotelu a porovnat nabídky a ceny různých hotelů.

Kde koupíte nejlevnější dovolenou v Řecku?

Podívejte se na nabídky cestovních kanceláří, které poskytují klientům plný servis. Cenově výhodné nabídky na all-inclusive dovolenou na Zakynthos najdete například u cestovní kanceláře Eximtours.cz.

Dovolená na Zakynthos na EXIMTOURS.CZ

Šťastný výběr. 🙂

Foto: Pexels.com, Autor: TeK, Zdroj: autorský článek

MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0