5 tipů, kde pořídíte DUPLO levně nebo ve výprodeji

Kde seženete DUPLO levně? Připravili jsme pro vás přehled obchodů, v nichž nakoupíte krásné DUPLO pro děti v akci nebo ve výprodeji. 

OBSAH

DUPLO v akci nebo ve výprodeji

Stavebnici DUPLO můžete v různých obchodech sehnat v akci nebo ve výprodeji po celý rok. Největší slevy na DUPLO bývají obecně v létě o letních prázdninách nebo také před Vánoci.

MALL.CZ

Velký výběr stavebnice DUPLO najdete na Mall.cz. Akce na DUPLO jsou průběžně po celý rok, a když se zaregistrujete do klubu Mall.cz pro děti, budete dostávat pravidelné nabídky na slevy a slevové kupóny na dětské zboží. Registrace je zdarma. Slevy na DUPLO zde bývají okolo 20 % až 30 %.

DUPLO na MALL.CZ

4KIDS.CZ

Obchod 4Kids.cz nabízí široký výběr nejrůznějších stavebnic DUPLO za příjemné ceny. Jako bonus máte dopravu u objednávky nad 1500 Kč zdarma. Pořídíte zde malé i větší sady, stejně jako podložku na stavění DUPLO (po slevě za 280 Kč).

DUPLO na 4KIDS.CZ

ALZA.CZ

Perfektní výběr sad této dětské stavebnice najdete na Alza.cz. DUPLO zde bývá v akci nebo ve slevě. Výhodou je osobní odběr zdarma na pobočkách Alza.cz a také rychlé dodání na vybranou prodejnu.

DUPLO na ALZA.CZ

BAMBULE.CZ

V hračkářství Bambule.cz můžete objevit i ty sady, které bývají v jiných obchodech vyprodané. DUPLO je zde zlevněné pouze při speciálních akcích nebo ve vybraném akčním období.

DUPLO na BAMBULE.CZ

WIKI.CZ

DUPLO za příznivé ceny pořídíte v hračkárně Wiki.cz. Nižší cenu za sadu DUPLO získáte po registraci do Wklubu (Wiki klub), která je zcela zdarma.

DUPLO na WIKI.CZ

Šťastný nákup.

Foto: Pixabay.com,, Autor: TeK, Zdroj: autorský článek
MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0