5 tipů, kde pořídíte LEGO za nízké ceny nebo ve výprodeji

Kde seženete LEGO levně? Připravili jsme pro vás přehled obchodů, v nichž nakoupíte krásné LEGO pro děti v akci nebo ve výprodeji. 

OBSAH

LEGO v akci nebo ve výprodeji

Stavebnici LEGO můžete v různých obchodech sehnat v akci nebo ve výprodeji po celý rok. Největší slevy na LEGO bývají obecně v létě o letních prázdninách nebo také před Vánoci.

MALL.CZ

Velký výběr stavebnice LEGO najdete na Mall.cz. Slevy na LEGO jsou průběžně po celý rok, a když se zaregistrujete do klubu Mall.cz pro děti, budete dostávat pravidelné nabídky na slevy a slevové kupóny na dětské zboží. Registrace je zdarma. Akce na LEGO zde bývají okolo 20 % až 30 %.

LEGO na MALL.CZ

4KIDS.CZ

Obchod 4Kids.cz nabízí široký výběr nejrůznějších stavebnic LEGO za příjemné ceny. Jako bonus máte dopravu u objednávky nad 1500 Kč zdarma. Pořídíte zde malé i větší sady, stejně jako podložku na stavění LEGO (po slevě za 280 Kč).

LEGO na 4KIDS.CZ

ALZA.CZ

Perfektní výběr sad této dětské stavebnice najdete na Alza.cz. LEGO zde bývá v akci nebo ve slevě. Výhodou je osobní odběr zdarma na pobočkách Alza.cz a také rychlé dodání na vybranou prodejnu.

LEGO na ALZA.CZ

MUZEUMLEGA.CZ

Jedny z nejnižších cen najdete na Muzeumlega.cz. Ceny jsou velmi nízké, často bývá také doprava zdarma, a tak se nákup nejvíc vyplatí. Na vybrané sady LEGA bývají velké slevy a akce.

LEGO na MUZEUMLEGA.CZ

WIKI.CZ

DUPLO za příznivé ceny pořídíte v hračkárně Wiki.cz. Nižší cenu za sadu LEGO získáte po registraci do Wklubu (Wiki klub), která je zcela zdarma.

LEGO na WIKI.CZ

Šťastný nákup.

Foto: Pixabay.com, Autor: TeK, Zdroj: autorský článek
MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0