Zdravá lahev: Ekologická lahev, co neteče pro děti i rodiče

Zdravá lahev: Ekologická lahev, co neteče pro děti i rodiče
Hezké a praktické láhve
Různé designy i velikosti
Pro různé příležitosti
Ekologické

Zdravá láhev je ekologická, praktická, mohou ji nosit děti do školy, na výlet, na kolo. V článku najdete recenzi a hodnocení této praktické láhve.

OBSAH

Set Zdravá lahev

Při hledání ideální krabičky na svačinu a láhve pro prvňáčka je vhodná Zdravá láhev a Zdravá sváča. Láhev nabízí dlouhou životnost a možnost výměny náhradních dílů, lze ji také mýt v myčce. Ocenila jsem možnost doplnit tuto užitečnou láhev o krabičku na svačinu ve stejném designu. Set je k dispozici jak pro holky, tak pro kluky, s různými barvami a designy. Je to odolný set, který vydrží několik let. Jedinou malou nevýhodou je, že je nutné vyjmout obrázek z víčka, pokud chcete láhev umýt v myčce. Set zahrnuje samotnou láhev s náhradní zátkou zdarma, těsnění, dále je součástí svačinový box Zdravá sváča s papírovým vkladem pod průhledkou, dělící přepážka a krytka Floppy.

Zdravá láhev (700 ml)

Lahev spojuje hravý design s vysokou funkčností. Je lehká, praktická a neteče. Je vyrobena z medicínského materiálu, bez ftalátů, změkčovadel a bisfenolu A, F a S. Díky možnosti výměny komponentů má vysokou životnost. S kapacitou 0,7 litru vám poskytne dostatek tekutiny. Zdravá lahev je český výrobek. Je vyrobena z polypropylenu používaného ve farmacii, bez ftalátů, změkčovadel a dalších toxických látek. Je odolná proti plísni a lze ji bez obav vložit do myčky nádobí nebo ohřát v mikrovlnné troubě. Zdravou lahev můžete doplnit o náhradní díly, aby vám co nejdéle a nejefektivněji sloužila.

Zdravá lahev: Ekologická lahev, co neteče pro děti i rodiče
Zdravá lahev: Ekologická lahev, co neteče pro děti i rodiče

Co dělat, když láhev zapáchá?

V případě, že se v lahvi objeví nežádoucí zápach, můžete ji včetně komponent vyvařit při 100°C, což pomůže odstranit nečistoty a bakterie. Vaření lahve by mělo trvat maximálně 5 minut, následně je vhodné ji mechanicky vyčistit kartáčem určeným pro čištění lahví. Důležité je také skladovat očištěnou a důkladně usušenou láhev bez víčka, aby mohla dýchat a nedržela vlhkost a bakterie.

Kde Zdravou lahev koupit?

Velký výběr Zdravých lahví i krásných setů na svačinu pro děti do školy najdete v e-shopu Econea.cz.

10Expert Score
Zdravá láhev a Zdravá sváča

Kvalitní láhev neteče, je vyrobena z odolných a zdravotně nezávadných materiálů. Lze dokoupit náhradní díly. Z různých designů si vybere každý – lze si nakombinovat i svou vlastní láhev.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Praktičnost
10
Design
10
Údržba
10
Klady
  • Hezké a praktické láhve
  • Různé designy i velikosti (500 ml, 750 ml, 1 l)
  • Pro různé příležitosti (pro děti, rodiče, na kolo, na cvičení)
  • Ekologické
Zápory
  • Cena (ale láhev i krabička vydrží dlouho)
  • U některých barev barva na fotografii neodpovídá realitě.
Autor: TeK, Zdroj: autorský článek
MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0