Značková kožená pánská peněženka nemusí stát tisíce. Víme, kde ji vybrat

Hledáte dárek pro manžela, tatínka nebo přítele? Kožená peněženka je vděčným a vkusným dárkem k narozeninám, o Vánocům nebo k výročí. 

OBSAH

Kvalita za rozumnou cenu

Možná vás překvapí, že pro kvalitní pánské peněženky nemusíte chodit daleko. Česká firma Brašnářství Tlustý vyrábí černé i hnědé kožené peněženky v prvotřídní kvalitě přímo v České republice. Peněženky jsou propracované, měkké, jemné a zároveň elegantní. Z nápaditých designů si zvolí i náročnější uživatelé.

Vybírat můžete peněženky s kapsičkou na patentky, dolarovky i peněženky větších rozměrů. Pánské značkové kožené peněženky můžete pořídit v několika různých barvách, designech, na zakázku, s monogramem.

Co najdete uvnitř

Každá peněženka je jiná a záleží na typu, který si zvolíte. Uvnitř peněženky se standardně objevují kapsa na patent, do které se ukládají mince, oddíly na bankovky, přihrádky na karty a přihrádka se síťkou. Jednotlivé modely se od sebe odlišují počtem přihrádek.

Co vás zaujme na první pohled

Předně si všimnete propracovaného materiálu, krásného provedení a také vůně. Typickou příjemnou vůni kůže si ihned zamilujete. Peněženka na mince, doklady i bankovky je perfektním pánským doplňkem. Skvěle se hodí ke kožené tašce či elegantní kožené aktovce.

[wpsm_ads]

Šťastný nákup.

Foto: brasnarstvitlusty.cz, Autor: TeK, Zdroj: autorský článek

Tags:

MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0