Kvalitní přírodní dekorativní kosmetika, díky které budete vypadat skvěle

Přírodní kosmetika se u nás dostává velmi do obliby. Vybírat můžete ze široké nabídky makeupů, pudrů, stínů na oči a dokonce laků na nehty. Jakou přírodní kosmetiku zvolit a kde ji pořídit?

OBSAH

Značky přírodní dekorativní kosmetiky

Kvalitní kosmetiku v obyčejné drogerii nepořídíte, i když i zde se začíná objevovat nabídka přírodních líčidel. Nejčastěji na ně narazíte v prodejnách drogerie DM a Rossmann. Výběr zboží je značně omezen. K nejznámějším a nejprodávanějším značkám přírodní kosmetiky patří jednoznačně německá lavera.

 • lavera: Německá značka lavera nabízí perfektní poměr ceny a kvality. Jako jednu z prvních značek přírodní kosmetiky ji začaly prodávat běžné kamenné drogerie. Společnost Laverana GmbH, která byla v 70.letech 20.století malým rodinným podnikem, má v současné době na sto zaměstnanců, vyrábí vyjma přírodní kosmetiky také dekorativní kosmetiku, zubní pasty, nebo opalovací krémy a její produkty jsou oblíbené po celém světě.
 • Handmade Beauty: Španělská značka Handmade Beauty nabízí přírodní laky a odlakovače na nehty. Výrobky neobsahují toluen, formaldehyddibuthylftalát (DBP), formaldehydová pryskyřice ani syntetický kafr. Za krásnými produkty stojí Španělka Diana Burillo.
 • Purity vision: Moderní značka Purity vision v sobe skloubí novodobé vědecké poznatky v kombinaci s tradičními postupy. Drží trendy a nabízí zákazníkům výrobky prvotřídní kvality, za mírně vyšší ceny.
 • laSaponaria: Bio certifikovaná kosmetika z Itálie vznikla díky crowdfundingové kampani a i když začátky byly složité, dnes patří k nejoblíbenějším značkám přírodní kosmetiky. Vyrábí se z lokálních surovin a její produkty hezky voní.
 • puroBIO: Za vznikem italské značky puroBIO stojí přání vyrobit kvalitní přírodní makeup, který není testován na zvířatech. KOsmetika neobsahuje mikroplasty a výrobky mají certifikaci Natrue, Vegan OK, CCPB a NICKEL TESTED.
 • Neobio: Německá přírodní kosmetika vás potěší nejen kvalitními produkty, ale také příjemnými cenami. Dostupná a kvalitní dekorativní i přírodní kosmetika má certifikaci Nature, a tím pádem také nulový obsah syntetických ingrediencí.
 • MÁDARA: Lotyšská kosmetika MÁDARA je držitelem certifikátu Ecocert. V produktech nenajdete ani ropné deriváty ani syntetické látky či chemické látky. Samozřejmě nejsou testovány na zvířatech.

Proč používat přírodní dekorativní kosmetiku

 • Tato kosmetika není testována na zvířatech.
 • Neobsahuje ropné deriváty, syntetické či chemické látky.
 • Její použití je šetrné nejen pro spotřebitele, ale také pro přírodu a pro okolí.

Kde pořídíte kvalitní přírodní dekorativní kosmetiku

Přírodní dekorativní kosmetika na oči

Vybírat můžete vkusné oční stíny, řasenky pro citlivé oči, tekuté oční linky i tužky na oči. Největší výběr přírodní kosmetiky na oči najdete na Biooo.cz. Online je dekorativní kosmetika také dostupná na Econea.cz.

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA NA OČI na BIOOO.CZ


Přírodní dekorativní kosmetika na rty

Barevné balzámy na rty, rtěnky nebo jelení loje vám vykouzlí úsměv na rtech. Vybírat můžete ze široké palety odstínů rtěnek i balzámů, které nejsou testovány na zvířatech. Největší výběr přírodních rtěnek najdete na Biooo.cz

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA NA RTY na BIOOO.CZ


Přírodní dekorativní kosmetika na nehty

Jestli milujete barevné nalakované nehty, ale nejste příznivcem škodlivých laků na nehty, budou pro vás varianty přírodních laků tou pravou volbou. Největší výběr přírodních laků najdete na Biooo.cz.

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA NA NEHTY na BIOOO.CZ


Přírodní dekorativní kosmetika na vlasy

Dopřejte svým vlasům jen kvalitní péči. Díky přírodním barvám se nejen nezničí, ale naopak posílí, získají přirozený lesk a pevnost. Největší výběr barev na vlasy najdete na Biooo.cz a také na Econea.cz.

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA NA VLASY na BIOOO.CZ


Přírodní makeup

Tekutý makeup, pudr i tónovací fluid lze sehnat v ryze přírodní variantě, která není testována na zvířatech. Kvalitní makeupy také ve vegan provedení najdete na Biooo.cz.

PŘÍRODNÍ MAKEUP na BIOOO.CZ


Závěr

Je velké štěstí, že dnes již můžeme sehnat kvalitní přírodní dekorativní kosmetiku, která obsahuje přírodní látky, není testována na zvířatech, její použití je vhodné i pro osoby s problematickou pokožkou. Kosmetiku koupíte pohodlně online, vyberete si ze široké palety odstínů, barev, značek.

PŘÍRODNÍ DEKORATIVNÍ KOSMETIKA na BIOOO.CZ

Šťastný nákup.

Foto: Pexels.com, Biooo.cz, Autor: TeK, Zdroj: autorský článek

MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0