Stylové dámské i pánské kožené rukavice jsou základem moderního šatníku

Podzim klepe na dveře a vy hledáte stylové dámské či pánské kožené rukavice, které skvěle padnou k elegantnímu vlněnému kabátu? Podívejte se na překrásné značkové rukavice KARA z dílny českých tvůrců. Nebudete litovat.

OBSAH

Kůže a styl

Rukavice KARA si zamilujete na první pohled, protože jsou hezky zpracované, kvalitní, jemné a pohodlné. Vyjma jejich precizního zpracování vás potěší také příjemná cena, která odpovídá kvalitě. Vyberete si klasické černé či hnědé rukavice, zabrousit můžete i do barevnějších tónů. Na výběr máte jednoduché rukavice bez ozdob, pouze s jednoduchými švy, nebo propracované rukavičky se stylovými knoflíčky.

Dámské rukavice KARA

Neuvěřitelné množství barev a provedení kožených dámských rukavic vás dostane. Na výběr máte červené, modré i bordó rukavice. Vyjma známé klasicky: černá, hnědá a koňaková si vás potěší i nevšední a pestré barvy.

Pánské rukavice KARA

Pánské kožené rukavice značky KARA nabízí střídmý styl i eleganci. Vyberete si jednoduché rukavice beze švů nebo s ozdobným švem v černé barvě.

Kde rukavice KARA pořídíte co nejvýhodněji?

Značka KARA zprovoznila e-shop, kde najdete spousty druhů dámských i pánských kožených rukavic. Vyberete rukavice ze 100% kůže, různých velikostí i barev. A to není všechno. Často zde najdete také slevy na celokožené tašky, bundy i košile.

Šťastný nákup.

Foto: kara.cz, Autor: TeK, Zdroj: autorský článek

Tags:

MODERNÍ RODIČ
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0